Zapraszamy do Bobolina!

Witamy na stronie Domków Letniskowych Mojito

Zapraszamy do Bobolina!

Witamy na stronie Domków Letniskowych Mojito

Regulamin

Regulamin Domków Letniskowych MOJITO skonstruowany jest, aby zapewnić Państwu pełne zadowolenie z wypoczynku, a jednocześnie zapewni jego sprawną organizację.

1. Dobę rozpoczynamy o godz. 15:00, kończymy o godz. 10:00.
2. Warunkiem rezerwacji jest wpłata zadatku w wysokości 30% w terminie 3 dni od daty rezerwacji wstępnej. W przypadku braku wpłaty zadatku, rezerwację uznaje się za nieważną.
3. W razie rezygnacji z pobytu w okresie poniżej 30 dni od daty przyjazdu, wpłacony zadatek przepada. Powyżej 30 dni potrącone zostanie 50% zadatku.
4. Od naszych gości pobieramy kaucję zwrotną w wysokości 200zł.
5. Prosimy o uregulowanie całkowitego kosztu wynajmu, opłaty klimatycznej oraz kaucji najpóźniej następnego dnia po przyjeździe, natomiast opłat za zużytą energię i wodę w dniu wyjazdu. Opłata klimatyczna do uiszczenia w Urzędzie Gminy w Darłowie przy ul. Dąbrowskiego 4.
6. Dla bezpieczeństwa dzieci, jak i przedmiotów pozostawionych na terenie ośrodka prosimy o zamykanie bramki oraz bramy na klucz.
7. Wszelkie usterki wynikłe w trakcie użytkowania domku prosimy zgłaszać na bieżąco, co pozwoli na ich naprawę i nie będzie dla nas zaskoczeniem podczas przygotowywania domku dla kolejnych gości.
8. Gość ponosi odpowiedzialność za wszelkiego rodzaju uszkodzenia i zniszczenia domku i jego wyposażenia, spowodowane jego działaniem lub działaniem osób, za które odpowiada.
9. Prosimy o przestrzeganie ogólnie przyjętych zasad BHP i P.Poż. 
10. Palenie tytoniu w domkach jest zabronione.
11. Obowiązuje kategoryczny zakaz smażenia ryb w domkach.
12. Nie ponosimy odpowiedzialności za przedmioty wartościowe i pieniądze pozostawione w domkach . Prosimy o zachowanie należytej staranności związanej z zamykaniem okien i drzwi w momencie opuszczania domku.
13. W miarę możliwości prosimy o zachowanie ciszy nocnej w godzinach od 23:00 do 7:00 rano ;)
14. Osoby postronne mogą przebywać na terenie ośrodka w godz. 7:00 - 23:00.
15. Prosimy o parkowanie wyłącznie na miejscach parkingowych.
16. W celu uniknięcia wypadków prosimy o zwracanie szczególnej uwagi na dzieci. Drzewka, lampy, płot oraz inne przedmioty tego typu nie są przeznaczone do zabawy, kury to nie dzieci, prosimy nie wrzucać zabawek na teren, na którym się znajdują.
17. Prosimy nie zabierać na plażę sprzętów sportowych oraz zabawek będących na wyposażeniu ośrodka.
18. Chęć zorganizowania ogniska prosimy zgłaszać z jednodniowym wyprzedzeniem. 
19. Otrzymane klucze do domku, furtki oraz bramy, prosimy zwrócić w chwili zakończenia pobytu. Zagubienie kluczy wiąże się z opłatą za wymianę zamków.
20. Koszt końcowego sprzątania w przypadku pozostawienia domku w nieodpowiednim stanie wynosi 100zł.
21. Przekazanie i zdanie domku następuje w obecności właściciela ośrodka.

Nieprzestrzeganie regulaminu będzie skutkowało natychmiastowym opuszczeniem ośrodka bez prawa do zwrotu wpłaconej należności za pobyt.

Kontakt i Lokalizacja